KIM JESTEŚMY

KompMaxTech

INTELIGENTNY DOM z blebox

Oferujemy wysokiej jakości system automatyki domowej blebox z funkcjami personalizacji.Unikalna technologia dostarczana przez blebox pozwala znacząco skrócić czas poświęcany na zwykłe, codzienne i czasochłonne czynności takie jak m.in. otwieranie i zamykanie bram,drzwi, rolet czy okien, gaszenie i zapalanie światła lub sterowanie innych domowych urządzeń czy nawadnianie ogrodu.. Produkty blebox to niedrogie, łatwe do zaprogramowania urządzenia, które komunikują się z istniejącym okablowaniem w domu.Sterowniki nie potrzebują do działania dodatkowych urządzeń takich jak huby czy jednostki centralne które są stosowane w innych rozwiązaniach sterowników.System oparty o jedną z najbardziej przełomowych technologii XXI wieku - µWiFio częstotliwości radiowej. Blebox to marka wysokiej jakości produktów związanych z automatyką domową.Zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.

 

KAMERY & MONITORING DOMÓW z BCS

System monitoringu to profesjonalna instalacja kamer, która pozwala na stałą obserwację domu. Wiele prywatnych osób decyduje się na system monitoringu ze względu na chęć ochrony swojego mienia Profesjonalny montaż kamer pozwala przede wszystkim odstraszyć potencjalnych włamywaczy, a w sytuacji, w której dojedzie do incydentu niezgodnego z prawem, jednoznacznie wykryć wizerunek sprawcy.

Instalacja monitoringu pozwala na wizyjny system kontroli obszaru przez 24 godziny na dobę, odtwarzanie nagrań ze wszystkich kamer z archiwum, a także możliwość rejestrowania dźwięku oraz osłuchu na żywo. Wszystko to jest dostępne za pomocą wygodnej aplikacji dostępnej do zainstalowania na smartfonie czy komputerze.Oferujemy systemy kamer i monitoringu BCS

NASZ SERWIS

NASZE USŁUGI BEZPIECZEŃSTWA ZAPEWNIAJĄ, ŻE CZUJESZ SIĘ BEZPIECZNIE W SWOIM DOMU.

  • Pełna pomoc w planowaniu i konfiguracji
  • Pełna obsługa serwisowa
  • Sprzedaż sterowników blebox
  • Wsparcie techniczne
  • Instalacje Inteligentnego domu wykonujemy w woj.podlaskim i wielkopolskim